Şikayet

Matbet Şikayet


giriş

Matbet sitesini kullanmaya başladığınız andan itibaren, karşılaşmanız muhtemel herhangi bir sorun yoktur. Her şey olması gerektiği gibi kontrollü, şeffaf, denetleme bir anlayış ile karşınıza çıkarılmaktadır. Sadece internet üzerinden online olarak hizmet almanız nedeni ile karşılaştığınız bir teknik problemi gündeme getirmeye çalışıyor ve Matbet şikayet şeklinde bir olumsuzluğu çözüme kavuşturmayı düşünüyor olabilirsiniz. Elbette online hizmet anlayışında teknik aksaklıkların yaşanması muhtemeldir. Önemli olan, Matbet sitesinde olması muhtemel bu aksaklıklar değildir. Önemli olan sitenin hızlı tepki vermesi ve müşterilerin karşılaştığı olumsuzluğun anında ortadan kaldırılmasıdır.

Matbet Şikayetleri Nereye Bildirilir?

Herhangi bir konu hakkında sorun yaşadığınızı görüyor iseniz ya da yardım alma ihtiyacını hissediyor iseniz, Matbet şikayet ve benzeri konularda, yardım talepleri konusunda başvuru yapacağınız kaynaklar belirlidir. Ana ekran üzerinde bulunan Matbet canlı destek hattını kullanabilirsiniz. 7/24 hizmet verilmektedir. İletişim bölümünde açıklanmış her türlü görüş, öneri, soru, sorun ve şikayet konuları için hizmet veren mail adresleri uygulamasını, elektronik posta adresini kullanabilirsiniz. Bu konuda kullanabileceğiniz elektronik posta adresinin, [email protected]  olduğu görülmektedir. Her birinde Türkçe hizmet verilmekte, çözüm üretilmekte, mutlaka üyelere geri dönüş sağlanmaktadır.

Matbet Şikayetlere Geri Dönüş Sağlıyor mu?

Canlı destek hattı ile yapacağınız görüşmeler bilindiği üzere 30 saniye içerisinde başlamaktadır. Müşteri hizmetleri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde, dilediğiniz şikayet konusunun hızlı bir şekilde aynı bölüm üzerinden değerlendirildiğini görebilirsiniz. Mail adresini kullanmanız durumunda gönderdiğiniz iletiye geri dönüş süresinin maksimum 60 dakika olduğunu tespit edeceksiniz. Genelde hızlı ve güvenli bir şekilde şikayet konuları çözülmekte olup, eğer bilgi içeren, belge içeren bir geri dönüş sağlanacaksa, müşteri hizmetleri tarafından talep edilecek maksimum süre, 24 saat olacaktır.

Matbet Şikayetler İle İlgileniyor mu?

Matbet şikayet anlayışında herhangi bir bildirim, müşteri hizmetlerinin herhangi bir bölümüne, mail adresine ya da canlı destek hattına bildirildiğinde, yukarıda bahsedilen sürelerde mutlaka geri dönüş sağlanacaktır. Mutlaka ilgi gösterilecektir. Sizlerde konuyu belirsiz zamanlarda herhangi bir kaynak üzerinden deneyip, doğruluğunu sizlerle ortaya çıkarabilirsiniz. Çözüme kavuşturulmuş yani üye memnuniyeti elde edilmeyen herhangi bir konunun bugüne kadar gündeme geldiği görülmemiştir. Matbet kullanıcı yorumları hususları destekleyecektir.