Belge

Matbet Belge


giriş

Matbet sitesini incelediğinizde, yasal prosedürler dahilinde hareket eden, etmek zorunda olan ciddi, saygın ve uluslararası piyasada kullanılan site ile karşılaştığınızı da göreceksiniz. Her şey belirlenmiş kurallar dahilinde gerçekleşmektedir. Bu kuralların içerisinde, Matbet belge anlayışının bulunduğu görülecektir. Her bir üye en az 1 defa belge talebi ile karşılaşacak, açtığı hesabın doğruluğunu ispatlayacak, 18 yaş sınırı konusunda gereken koşulları sağladığını site yönetimine bildirecektir.

Matbet Belge Talep Ediyor mu?

Elbette genel kullanım koşulları içerisinde hesabım bölümüne ya da hesap ile ilgili maddelere baktığınızda, belirlenmiş net kurallar karşınıza çıkacaktır. Belge talep ediliyor mu? Matbet belge anlayışı var mı? Açılan hesapların doğrulanması, gerçek şahısların hesap açması amacı ile belge talebinin gündeme geleceği ifade edilmiştir. Her üyenin sadece bir tane hesap açtığı ortaya çıkarılmak istenecek, 18 yaşında bulunan üyelerin siteyi kullandığı anlaşılmaya çalışılacaktır. Finansal seçenekler içinde aynı uygulama geçerlidir. En azından ilk defa para çekme işlemi yapıldığında, üye adına ait hesapların kullanıldığı ispatlanacak ve bu kapsamda bir defa belge talebi gündeme gelecektir.

Matbet Belge Seçenekleri Nelerdir?

Site yönetimi müşteri hizmetleri aracılığı ile belge talebini gündeme getirdiğinde, hemen hemen standart belge seçeneklerinin geçerli olduğunu göreceksiniz. Kimlik belgesi ya da ehliyet, pasaport ya da resmi kurumdan alınmış onaylı ve geçerli kimlik yerine geçen bir belge kabul edilebilir. Elektrik ya da su faturası, doğalgaz ya da telefon faturası veya ikamet belgesi kabul edilebilir. Fatura anlayışında adres mutlaka görülmeli, üye isim ve soy isim bilgileri mutlaka görülmelidir. Bankacılık işlemleri kapsamında kredi kartı ekstresi, banka dekontu, banka hesabına ait görsel bir resim veya bankalardan alınacak yazı veya banka hesap cüzdanı veya kredi kartının önlü arkalı fotokopisi gibi bir seçenek gündeme gelebilir.

Matbet Belge Göndermek Güvenli mi?

Matbet belge anlayışında tereddüt edilen konuların içerisinde, belge güvenliği yer almaktadır. Gönderdiğiniz belgeler, şifreleme programları ile sistem içerisinde muhafaza altına alınır, gizlilik politikası şeklinde bir prensip meydana getirilmiştir. Belgelerin üçüncü şahıslar ile paylaşılmadığı, paylaşılmayacağı ve her türlü yasal sorumluluğun Limited Şirketi’nde olduğu ifade edilmiştir.