Canlı Destek

Matbet Canlı Destek


giriş

Matbet sitesinin müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz en önemli bölüm, Matbet canlı destek olarak hazırlanmıştır. Sohbet özellikli ya da diğer ismi ile yazarak sohbet özellikli bir uygulamayı işaret etmektedir. Her gün, her saat hizmet verdiği görülecektir. Türkiye’de bilinen ismiyle, 7/24 canlı destek anlayışının geçerli olduğu görülebilmektedir.

Matbet Canlı Destek Nasıl Kullanılır?

Matbet canlı destek hattını kullanabilmeniz için, önce sitenin ana sayfasını açmalısınız. Yeni giriş adresini kullanmalı, ana pencereyi açmalı, sağ alt köşedeki canlı destek simgesi üzerinden seçim işlemini yapmalısınız. Bunun ile birlikte, beyaz zemin üzerinde hazırlanmış küçük bir giriş penceresinin, ekranın sağ alt köşesinden yukarıya doğru açıldığını göreceksiniz. Burada sistemi kullanabilmeniz için sizlerden adınız ve soyadınız şeklinde bir bilgi istenecektir. Elektronik posta adresiniz şeklinde bir bilgi istenecektir. Telefon numaranız şeklinde bir bilgi istenecektir. Bütün bölümleri doldurup, en altta bulunan görüşmeye başla butonuna basmanız yeterlidir.

Matbet Canlı Destek Yardım Konuları

Sitenin müşteri hizmetlerinin en önemli parçası canlı destek uygulaması içerisinde, herhangi bir departman ayrımı yapılmamıştır. Bazı sitelerde görmüş olduğunuz üye işlemleri, finansal birimler, promosyonlar ve benzeri anlayış, Matbet sitesinde yoktur. Sadece boş bölümleri doldurup, görüşmeye başla butonuna basmanız yeterlidir. İstediğiniz her konuda, istediğiniz her gün, her saat yardım alabilirsiniz.

Matbet Canlı Destek Kimlere Hizmet Veriyor?

Matbet canlı destek hattı yalnızca Matbet müşterilerine, Matbet üyelik işlemini gerçekleştirmiş şahıslara hizmet vermektedir. Görüleceği üzere üyelik esnasında oluşturduğunuz veya site yönetimine verdiğiniz bilgiler ile sohbet özellikli görüşme başlatılmaktadır.  Adınız ve soyadınız, elektronik posta adresiniz ve telefon numaranız gibi doldurulması zorunlu olan alanlar yer alacaktır. Buradan da anlaşıldığı üzere, daha hızlı, daha kaliteli hizmet verilmesi amacıyla, bu sitenin canlı destek hattı sadece şahıslara hizmet vermektedir. Bölüm ile görüşme esnasında üye olan şahıslar Türkçe dil seçeneğini kullanacaktır. Müşteri hizmetleri sizi Türkçe karşılayacak, karşılıklı Türkçe görüşme gerçekleştirilecektir. Yazarak sohbet anlayışının geçerli olduğu görülecektir. Siz boş bölümleri doldurursunuz. Görüşmeye başla butonuna basarsınız, müşteri hizmetlerinin, aktif müşteri hizmetleri temsilcisinin karşınıza gelme süresi maksimum 30 saniye olur.