Matbet Cepbank İle Para Yatırma

Matbet sitesinde bahis yapmak istediğiniz an ve matbet sitesinde oyun oynamak istediğiniz an, hesabınıza istediğiniz herhangi bir yöntem ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Bankacılık sistemlerini kullanıyorsanız, internet bankacılığı sahibi iseniz, buna bağlı olacak şekilde matbet cepbank ile para yatırma seçeneğini kullanma şansınızda bulunmaktadır. Cepbank yöntemini kullanmak suretiyle, matbet sitesi hesaplarına para yatırmayı düşünüyor iseniz, iki aşamalı bir işlem yapacağınızı bilmelisiniz.

Matbet Cepbank İle Para Yatırma Nasıl Yapılacak?

Sistemin çalışma prensibinde ilk önce bankacılık işlemleri devreye girecektir. Matbet cepbank ile para yatırma nasıl yapılacak? Sorusunu önce internet bankacılığı üzerinden cevaplamanız gerekmektedir. İnternet bankacılığına giriş yapacaksınız, havale seçeneğine ilerleyip, cepbank sisteminin bulunduğunu göreceksiniz. Kendi cep numaranıza ve TC kimlik numaranıza bu sistem ile para gönderme işlemini yapma ihtimaliniz bulunmayacaktır. Bir tanıdık ya da bir yakın bulacak ve onun TC kimlik numarası ile cep telefon numarasına para göndereceksiniz. Bu tanıdık ya da yakın kişinin cep telefon numarasına bir onay kodu gelecektir. Buradaki bilgileri alacak ve matbet sitesine geçecek, matbet giriş işlemini yapıp, para yatırma bölümüne geleceksiniz. Seçenekleri görecek, cepbank seçeneğini tercih edecek, yukarıda belirtildiği şekli ile onay kodu dahil olacak şekilde, cepbank transferine ait bilgileri girecek, kontrol edecek, onay vereceksiniz. İşlem sona erecektir.

Matbet Cepbank İle Para Yatırma Miktarları

Elbette bu yöntem ile yapacağınız para transferi işlemlerinde, mutlaka matbet cepbank ile para yatırma miktarları doğrultusunda işlem yapmanız gerekmektedir. Nedir bu miktarlar? En az 20 Türk Lirası para yatırma işlemi yapılacak ve en fazla 1.000 Türk Lirası para yatırma işlemi yapılacaktır. Arada yerlerde para yatırmak istiyor iseniz küsuratlı rakamları kullanamazsınız. 20 Türk Lirasından itibaren, 10 Türk Lirası ve katları olacak şekilde, 30 Türk Lirası, 40-50 ve benzeri değerler ile hareket etmeniz gerekmektedir.

Matbet Cepbank İle Para Yatırma Ne Kadar Sürüyor?

Matbet cepbank ile para yatırma sisteminde, standart bir süre anlayışı, maksimum süre anlayışı bulunmaktadır. Matbet cepbank ile para yatırma ne kadar sürüyor? En fazla 20 dakika içerisinde transfer tamamlanacak ve gönderdiğiniz para hesapta görülecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın