Matbet Havale Yatırımı Nasıl Yapılır?

Matbet havale yatırımı

Matbet havale yatırımı farklı seçenekler üzerinden yapılabilmektedir. Bu sayede site kullanıcıları kendilerine uygun olan seçeneği tercih ederek çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yatırım işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Matbet Havale Yatırımı

Matbet para yatırma işlemini havale yöntemiyle gerçekleştirebileceğiniz ilk seçenek, internet/mobil bankacılık seçeneğidir. Alt limit 20 ve üst limit 2.000 TL olmak şartıyla internet ya da mobil bankacılık üzerinden havale yatırımı yapabilirsiniz. Bu işlem için Matbet’in havale destek hattına bağlanıp güncel bilgileri almanız gerekir. Ayrıca bu ödeme seçeneği kapsamına kredi kartı yatırımı dahil değildir.

Kredi Kartına Havale ile Yatırım

Bu yöntemle yalnızca kredi kartı işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca hesap sahibinin mutlaka kendi adınıza olması gerekir. Şayet tarafınıza verilen Kart numarası ile hesap ismi eşleşmiyorsa, bu işlemi yapamazsınız. Matbet hesabınıza kredi kartına havale yöntemiyle para yatırmak için en az 250 TL’lik işlem yapmalısınız. Şayet bu ödeme seçeneğini tercih ediyorsanız, şu linke tıklayarak yatırım sayfasına giriş yapabilirsiniz:

https://client.blokesizhavale.com/Api/ChoiceRule

Papara Havale Yöntemiyle Yatırım

Bu yöntemle para yatırabilmeniz için ilk olarak “yatırım” sayfasına giriş yapmanız ve daha sonra istenen bilgileri iletip Matbet hesap bilgilerini almalısınız. Papara havale yöntemiyle Matbet hesabınıza yatırabileceğiniz en az miktar 100 TL, maksimum miktar ise 5.000 TL’dir. Yatırım onay sayfasında ifade edilen süre içerisinde işlemi gerçekleştirip “bakiyeyi ekle” linkine basarak yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

https://client.blokesizhavale.com/Api/ChoiceRule

Süper Havale ile Yatırım

Yatırım işlemini anlık olarak yapabileceğiniz Süper havale ile en az 1.000 TL para yatırabilirsiniz. Matbet yatırım destek hattı üzerinden havale yapabileceğiniz güncel hesap numaralarını öğrenmeniz gerekmektedir (hesap numaraları anlık olarak değiştiği için). Bu yöntemi kullanarak havale işlemini tamamladıktan sonra, ilgili dekontu bankanız vasıtasıyla Matbet’in belirteceği e-posta adresine göndermelisiniz. Kendi e-posta adresinizden göndereceğiniz dekontlar ise dikkate alınmayacaktır!

Not: Aynı hesap sahibine ikinci kez yatırım yapmamalısınız. Zira her yatırım işlemi için farklı bir hesap numarası kullanılmaktadır. Havale işlemi sonrasında (çok düşük bir ihtimal de olsa) bankanız tarafından aranırsanız ve yapılan işlemin sizin tarafınızdan gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğine dair soru sorulursa, havale yaptığınız kişinin ad ve soyadını belirtip onay verebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın