Matbet Para Çekme Limitleri

Hesap açıp parayı yatırdığınız, bahis yaptığınız ve oyun oynadığınız ve bir ya da birden fazla seçenek üzerinden para kazandığınız takdirde, matbet para çekme limitleri ve seçenekleri dahilinde, gün içerisinde ya da herhangi bir günün herhangi bir saatinde, kazandığınız paraları geri alabilirsiniz. Önemli olan basit ödeme kurallarını yerine getirmeniz ve belirlenmiş limitler dahilinde talimat vermenizdir. Herhangi bir sorun yaşanmadığını göreceksiniz.

Matbet En Düşük Para Çekme Miktarı

Limit anlayışına bakıldığında, kullanabileceğiniz matbet en düşük para çekme miktarı anlayışının geçerli olduğunu göreceksiniz. Ortak değerler anlayışı ile hareket edildiği görülmek ile birlikte, sistem bazında şu şekilde açıklamanın yapılması mümkündür. Jeton cüzdan ile en az 100 Türk Lirası ödeme yapılmaktadır, giga  havale ile en az 100 Türk Lirası ödeme yapılmaktadır. Envoy, havale ile en az 50 Türk Lirası ödeme yapılmaktadır, papara ile en az 100 Türk Lirası ödeme yapılmaktadır, banka havalesi ya da EFT yöntemi ile en az 50 Türk Lirası ödeme yapılmaktadır.

Matbet En Yüksek Ödeme Miktarı

Ödeme anlayışında karşınıza çıkarılacak matbet en yüksek ödeme miktarı siteden kazanabileceğiniz en yüksek para miktarı değildir. En yüksek ödeme miktarı, bir kullanıcının 1 gün içerisinde, 24 saat içerisinde verebileceği en yüksek para çekme talimatı miktarı anlamına gelmektedir. Bu doğrultuda sitenin belirlemiş olduğu rakamın, 25.000 Türk Lirası olduğu görülecektir. Bir seferde 25.000 Türk Lirası ya da 3 seferde ancak 25.000 Türk Lirası toplam değeri aşmayacak şekilde talimat verebilirsiniz.

Matbet Para Çekme Miktarları Kullanılmaz İse Ne Olur?

Matbet para çekme limitleri belirlenmiştir ve sizler ile yazının içeriğinde paylaşılmıştır. Peki bir kullanıcı tarafından, matbet para çekme miktarı kullanılmaz ise ne olur? Belirtilmiş en düşük ödeme miktarının ya da belirtilmiş en yüksek ödeme miktarının altında ya da üzerinde talimat verirseniz, para çekme talep formuna yazar ve finansal departmana onaylanması için gönderirseniz, finansal departman kural dışı hareket olarak algılayacak ve bu işlemi gerçekleştirmeyecektir.  Bu yüzden ihtiyaç duymanız halinde, sitemizi takip edip, paylaşımlarımızı, yazılarımızı okumanız ya da para çekme talimatı vermeden önce, matbet müşteri hizmetleri ile irtibata geçip, gereken değerleri öğrenmeniz tavsiye edilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın